Nieruchomości na pięknej greckiej wyspie Evia

Znajdziemy Twoją wymarzoną nieruchomość

Nie jesteśmy pośrednikami, więc masz gwarancję, że skupimy się na szukaniu dokładnie takiej nieruchomości, jaką chcesz nabyć lub wynająć, a nie na efektywnej sprzedaży.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Znajdziemy dla Ciebie dom

określ swoje oczekiwania wobec nowego domu, budżet jakim dysponujesz, a na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie oferty nieruchomości

więcej..

Pojedziemy w wybrane miejsce i przeprowadzimy video rozmowę

nie chcesz tracić pieniędzy i czasu na przylot i wstępne oglądanie nieruchomości? Zrobimy to za Ciebie

więcej..

Zorganizujemy Twój przyjazd i pomożemy w negocjacjach

Chcesz sfinalizować zakup? Pomożemy Ci zarówno z noclegiem, dojazdem jak i samą rozmową (komunikujemy się po grecku)

więcej..

Remont i opieka nad domem

Remont na odległość? Nic prostszego – znamy najlepszych fachowców w okolicy, w tym Thanasisa, któremu bez mrugnięcia okiem powierzyliśmy domy naszych najbliższych

więcej..

Co z nami zyskujesz?

Nie musisz przylatywać do Grecji, specjalnie po to aby szukać interesujących nieruchomości, większość z nich nie jest dostępna na portalach ogłoszeniowych, a wymaga bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami i właścicielami.

1.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Dzięki nam nie musisz przyjeżdżać osobiście do Grecji aby zweryfikować nieruchomość.

2.

Pokazujemy stan faktyczny

NIE jesteśmy pośrednikami, nie musimy za wszelką cenę sprzedać nieruchomosci, dzięki czemu jesteśmy z Tobą w 100% szczerzy.

3.

Jesteśmy na miejscu

Nie wszyscy grecy mówią po angielsku, my komunikujemy się po grecku. Będziemy mogli Ci pomóc w bieżących sprawach, związanych z pobytem tutaj, formalnościami itp.

4.

Dom wakacyjny tańszy niż w Polsce

Możesz mieć dom niedaleko morza już za 30-40 tys. euro. Sam musisz wiedzieć ile kosztują same działki nad bałtykiem.

Dlaczego warto zainwestować w nieruchomość na greckiej wyspie Evia?

Piękne plaże i natura

Evia to zielona wyspa – pełna lasów i gór, którą otacza krystalicznie czysta woda Morza Egejskiego. Słynie z dzikiej przyrody i wielu pięknych plaż, które nieraz trzeba odkryć samemu, co tylko zwiększa satysfakcje. Jest to druga największa wyspa w Grecji, więc nie będziecie się tutaj nudzili.

więcej..

Łatwy dojazd i bliskość Aten

Z lotniska w Atenach można dojechać tutaj w 3 godziny. Evia jest też dobrą destynacją, jeśli wybieracie się tutaj samochodem z Polski. Wyspa połączona jest z lądem bezpłatnym mostem, pływają tu też  promy.

więcej..

Przystępne ceny

Dom za 20-30 tysięcy euro? W tej części Grecji jest to możliwe. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Ceny są tutaj niższe niż w Polsce. Dodatkowo taka nieruchomość może sama na siebie zarabiać.

więcej..

Tajemnicza wyspa

Lubisz spokój z daleka od tłumów? Evia jest pod tym względem idealna. Z jednej z łatwością znajdziesz tu takie perełki jak Lichadonisia czy gorące źródła, z drugiej pełna jest nieodkrytych, pięknych i tajemniczych miejsc.

więcej..