Kim jesteśmy i co tu robimy 

Poznaj nasz zespół

Marcin - organizator pobytu w Grecji

Marcin

Czuwa nad organizacją Pataki, odpowiada za sprzedaż produktów i nieruchomości. Z wykształcenia i doświadczenia zawodowego ekonomista i zarządca nieruchomości, z zamiłowania – wielki fan Grecji. Człowiek wielu talentów: zajmie się księgowością, zaprojektuje stronę, zetnie drzewo. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, których można się nauczyć.

Patrycja - pokaże piękne plaże greckich wysp

Patrycja

Zawsze chce sprawdzić co czai się za następnym zakrętem, dlatego jest mistrzynią w odkrywaniu miejsc niekoniecznie znanych, ale za to wartych uwagi. Prowadzi social media Pataki, pomaga w tłumaczeniach, odpowiada za atrakcje, wycieczki i wyszukiwanie miejsc do zamieszkania. Kocha podróże, szczególnie te nieutartymi szlakami. 

 

Thanasis - zna greckie zwyczaje i najlepszą grecką kuchnie

Thanasis

Grek z krwi i kości, chociaż podobno urodę ma alabańską, a w pracy wykazuje się niemieckim perfekcjonizmem. Prywatnie nasz przyjaciel i nasze okno na Grecję. Hobbystycznie produkuje wyjątkową oliwę, miód z anyżem i świetnie gotuje. Zawodowo to człowiek, który i dom Ci wybuduje, i meble z drewna zrobi, a nawet pole traktorem skosi.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

atrakcje i miejsca w Grecji, warte uwagi

Poznasz z nami Grecje

Wyjątkowe miejsca, potrawy i zwyczaje. Z nami odkryjesz niekomercyjną, prawdziwą stronę Grecji.

więcej..

atrakcje i miejsca w Grecji, warte uwagi

Pomożemy zorganizować Twój pobyt

Jesteś nomadem lub szukasz idealnego miejsca na wakacyjny wyjazd? Pomożemy Ci zorganizować pobyt oraz doradzimy w najważniejszych kwestiach.

więcej..

atrakcje i miejsca w Grecji, warte uwagi

Grecka oliwa i produkty w Twoim domu

Oliwki lub oliwa, dziko rosnące oregano, wyjątkowe wino. Chciałbyś kupić produkty z Grecji, ale nie wiesz jak to zrobić? Od tego tu jesteśmy!

więcej..

Pataki - poznaj greckie życie i piękne wyspy