Kim jesteśmy i co tu robimy 

Poznaj nasz zespół

Marcin

Czuwa nad organizacją Pataki, odpowiada za sprzedaż produktów i nieruchomości. Z wykształcenia i doświadczenia zawodowego ekonomista i zarządca nieruchomości, z zamiłowania – wielki fan Grecji. Człowiek wielu talentów: zajmie się księgowością, zaprojektuje stronę, zetnie drzewo. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, których można się nauczyć.

Patrycja

Zawsze chce sprawdzić co czai się za następnym zakrętem, dlatego jest mistrzynią w odkrywaniu miejsc niekoniecznie znanych, ale za to wartych uwagi. Prowadzi social media Pataki, pomaga w tłumaczeniach, odpowiada za atrakcje, wycieczki i wyszukiwanie miejsc do zamieszkania. Kocha podróże, szczególnie te nieutartymi szlakami. 

 

Thanasis

Grek z krwi i kości, chociaż podobno urodę ma alabańską, a w pracy wykazuje się niemieckim perfekcjonizmem. Prywatnie nasz przyjaciel i nasze okno na Grecję. Hobbystycznie produkuje wyjątkową oliwę, miód z anyżem i świetnie gotuje. Zawodowo to człowiek, który i dom Ci wybuduje, i meble z drewna zrobi, a nawet pole traktorem skosi.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

atrakcje i miejsca w Grecji, warte uwagi

Poznasz z nami Grecje

Wyjątkowe miejsca, potrawy i zwyczaje. Z nami odkryjesz niekomercyjną, prawdziwą stronę Grecji.

więcej..

atrakcje i miejsca w Grecji, warte uwagi

Pomożemy zorganizować Twój pobyt

Jesteś nomadem lub szukasz idealnego miejsca na wakacyjny wyjazd? Pomożemy Ci zorganizować pobyt oraz doradzimy w najważniejszych kwestiach.

więcej..

atrakcje i miejsca w Grecji, warte uwagi

Znajdziesz z nami nieruchomość w Grecji

Marzysz o domku nad morzem? Szukasz lokaty kapitału, a przy okazji chciałbyś mieć idealne miejsce na greckie wypady? Pomożemy Ci znaleźć idealną nieruchomość dla Ciebie.

więcej..

atrakcje i miejsca w Grecji, warte uwagi

Grecka oliwa i produkty w Twoim domu

Oliwki lub oliwa, dziko rosnące oregano, wyjątkowe wino. Chciałbyś kupić produkty z Grecji, ale nie wiesz jak to zrobić? Od tego tu jesteśmy!

więcej..