Podróże i mieszkanie na Evii

chciałbyś poznać nowe miejsce lub jesteś zdalnym nomadem, który chce spędzić kilka miesięcy w magicznym miejscu?

Co możesz z nami zyskać?

podróże i pobyt w Grecji

Organizacja kameralnej podróży po tajemniczej Evii

Marzą Ci się wakacje bez biura podróży? Chcesz poznać lokalne miejsca, smaki, dzikie plaże i piękne zakątki bez turystów? Evia jest dla Ciebie. A my pomożemy CI w organizacji mieszkania, planu podróży i podpowiemy Ci co warto tutaj robić.

 

pomoc w wynajmie i organizacji życia

Pomoc w organizacji życia i pracy dla zdalnych nomadów

Pracujesz zdalnie i od lat marzy Ci się praca w bardziej egzotycznym miejscu, ale nie wiesz jak zacząć? Mamy w tym doświadczenie. Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość na dłuższy wynajem, podpowiemy w kwestii Internetu, a nawet pomożemy zaaranżować biuro.

 

pomożemy w sytuacji kryzysowej w Grecji

Pomoc w sytuacjach "kryzysowych" i nietypowych

Potrzebujesz mechanika? Chcesz spróbować oliwy od rolnika? Musisz kupić coś w aptece? Potrzebujesz drukarki? A może chcesz zorganizować romantyczne oświadczyny w niezwykłym miejscu? Jesteśmy tu dla Ciebie. Nauczyliśmy się języka oraz mamy tutaj wielu przyjaciół, dzięki czemu będziesz czuć się bezpiecznie podczas całego pobytu.

 

poznasz Grecję z innej strony

Sprawimy, że poznasz Evię z jej najciekawszej i najmniej znanej strony

Masz dość wczasów w zamkniętym hotelu i wycieczek fakultatywnych najbardziej utartymi szlakami? Z nami poznasz prawdziwe smaki i nieodkryte miejsca Grecji. Wycieczka łódką na opuszczoną wyspę? Prawdziwe greckie jedzenie i wino serwowane przez naszego przyjaciela i wspólne biesiadowanie? A może wizyta w ukrytym przed tłumami monastyrze?

 

Evia, czyli esencja Grecji

Na Evii jest wszystko, czego szukasz:

  • Różnorodne plaże: piaszczyste, żwirowane, kamieniste szerokie, maleńkie, ukryte w urokliwych zatoczkach i takie z tłumem turystów i niemal dziewicze. Okala morze Egejskie, czarując swoim-błękitno turkusowym kolorem.
  • Góry i wzgórza: od popularnej góry Dirfy, z której rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama, po mniejsze wzniesienia, które są doskonałym celem pieszych wędrówek.
  • Ukryte wąwozy, wodospady i rzeki, które sprawiają, że wyspa jest jeszcze bardziej malownicza. Poza tym na Evii nie będziemy narzekać na brak wody. Ba! Możemy jej kosztować w wielu przydrożnych źródełkach.
  • Gorące źródła, które przez setki lat przyciągały tu znane osobistości. Do naszej dyspozycji są zarówno naturalne baseny zewnętrzne, tuż nad morzem i całkowicie darmowe, jak i kompleksy uzdrowiskowe.
Mapa Evii - pięknej greckiej wyspy
malownicza grecka plaża
  •  Mniejsze i większe wyspy: z kościółkami, latarniami czy ruinami zamków, w tym nazywana greckimi Bahamami Lichadonisia. Do niektórych dopłyniemy sami, wpław, inne możecie zwiedzić z nami, prywatną łódką.
  • Piękne lasy: głównie sosnowe, ale też liściaste i pola oliwne, które kuszą cieniem i miejscem na leniwe spacery.
  • Ukryte we wzgórzach monastyry, a także niezliczona ilość kościółków i kapliczek, które przyciągają swoją skromnością i niezwykłością zdobień.
  • Latarnie morskie, porty, półwyspy, małe miasteczka porozrzucane po wzgórzach i dolinach z charakterystycznymi czerwonymi dachami, malownicze drogi, miejsca które tętnią życiem i takie, które zdają być zupełnie na uboczu.

 

 

 

Loutra Edipsou - gorące źródła nad greckim morzem